OBJAVLJEN ČLANAK NAŠIH UČENIKA U ČASOPISU SUVREMENA TRGOVINA (2022.)

OBJAVLJEN ČLANAK NAŠIH UČENIKA U ČASOPISU „SUVREMENA TRGOVINA“ (2022.)


Ponosni smo što je u šestom i zadnjem ovogodišnjem broju časopisa „Suvremena trgovina“ objavljen članak 5 učenika 3.Ak razreda!

Članak je osvrt na konferenciju MAGROS 2022. koju ove godine nismo posjetili i uživo, a rezultat je aktivnosti koju je proveo prof. Tomislav Jančec gdje su učenici u sklopu nastave predmeta Strukovne vježbe pogledali snimke predavanja s konferencije te sadržaj primijenili u kontekstu svoje vježbeničke tvrtke. Tako smo saznali mnoge zanimljivosti iz rada učenika u njihovim vježbeničkim tvrtkama te o njihovom stavu prema uvođenju eura i zelenim politikama.

Nadamo se da će ovaj članak biti prvi u nizu sličnih!

poveznica na članak

poveznica na digitalnu inačicu ovogodišnjeg broja 6 časopisa „Suvremena trgovina“