Upisi šk. god. 2024./2025.

UPIS UČENIKA U PRVI RAZRED SREDNJE ŠKOLE – za šk. god. 2024./2025.

Natječaj za upis u prvi razred školske godine 2024./2025.

Nastavni plan – Prodavač – Dualni model obrazovanja

Nastavni plan Prodavači

Nastavni plan Komercijalisti

UPIS UČENIKA U PRVI RAZRED SREDNJE ŠKOLE – za školsku godinu 2024./2025.

Dostava dokumentacije za upis u prvi razred je:

10.7. 2024. od 8 do 15 sati

11.7. 2024. od 8 do 12 sati

ZA UPIS U ŠKOLU UČENICI TREBAJU DOSTAVITI SLJEDEĆE DOKUMENTE:

1. POTPISANA E-UPISNICA, Upisnica se printa s učeničkog profila iz baze NISpuSŠ-a.
    učenik se mora izjasniti o izbornim predmetima te o odabiru stranih jezika
  1. POTPISANA PRIVOLA RODITELJA  (u pdf formatu)
  2. POTVRDA NADLEŽNOG ŠKOLSKOG LIJEČNIKA (ne obiteljskog, ne medicine rada) o nepostojanju kontraindikacija za zanimanje prodavač ili komercijalist
  3. SVJEDODŽBA 8. razreda – original
  4. DOMOVNICU – može kopija
  5. RODNI LIST – može kopija

PREDAJA UPISNE DOKUMENTACIJE MOGUĆA JE 10. i 11. 7. 2024. na način :

Dolaskom u školu

• učenik može sam učitati dokumentaciju u sustav e-upisa pazeći da je upisnica pravilno popunjena i potpisana i potvrdu ŠKOLSKOG LIJEČNIKA.
  • Ako je dokumentacija neispravna učenik će u stupcu NAPOMENA dobiti obavijest

Napomena:
učenik se na UPISNICI mora izjasniti o izbornim predmetima te o odabiru stranih jezika, napisati punu adresu i kontakte roditelja.

UČENICI S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU NE TREBAJU IMATI POTVRDU ŠKOLSKOG LIJEČNIKA, ALI U ŠKOLU TREBAJU DOSTAVITI:

1. rješenje ureda o primjerenom programu obrazovanja
  2. stručno mišljenje službe za profesionalno usmjeravanje hrvatskog zavoda za zapošljavanje
  3. timsku obradu temeljem koje je izdano rješenje (potrebno za stručnu službu škole)

Napomena:
– Originalnu dokumentaciju (upisnice i dokumente koji su uvjet za upis, a učitani su elektroničkim putem u aplikaciji e-upisi), učenik ili roditelj/skrbnik je obvezan donijeti razredniku prvi dan škole.

Upisnica za 2. i 3. razred prodavača i 2., 3. i 4. razred komercijalista