MLADE KVIZAŠKE NADE TRGOVAČKE ŠKOLE (2023.)

MLADE KVIZAŠKE NADE TRGOVAČKE ŠKOLE (2023.)


U manje od mjesec dana naša kviz ekipa iz 3.Ak razreda je sudjelovala u 2 pub kviza za srednje škole i sa sigurnošću možemo reći da je kviziranje zaživjelo i u našoj školi!

18. ožujka su Matej, Andrej, Roko, Karlo i Ervin sudjelovali na prvom Srednjoškolskom kviz kupu grada Zagreba održanom u organizaciji Hrvatskog kviz saveza u suradnji s Prirodoslovnom školom Vladimira Preloga. Voditelji ovog posebnog događaja su bili poznati lovci Krešimir Sučević Međeral i Mladen Vukorepa.

Više o samom natjecanju možete pročitati ovdje, a u nastavku možete pogledati i slike.

Hrvatski kviz savez (HKS) krovna je organizacija svih hrvatskih kvizaša koju su kao neprofitnu udrugu 2013. godine osnovali kviz entuzijasti i dugogodišnji pub kvizaši s ciljem promoviranja kulture kvizova i povezivanja hrvatskih kvizaša s međunarodnom scenom.

3. travnja su sudjelovali u humanitarnom kvizu Marijini obroci u organizaciji SŠ Jelkovec u pratnji prof. Deković, a više o tom događaju možete pročitati ovdje.

Podsjećamo i na nastup u prvom polugodištu na kvizu High Five u sklopu Interlibera 2022.

Razrednica i motivatorica: Gabrijela Čorković