Međuškolski humanitarni kviz za Marijine obroke

Po drugi put ove školske godine, učenici naše škole sudjelovali su u Međuškolskom humanitarnom kvizu za Marijine obroke.

U prosincu, domaćin je bila Srednja škola Jelkovec. Uz Trgovačku školu i školu domaćina, sudjelovale su i Veterinarska škola i Tehnička škola Zagreb.

Našu školu su predstavljale tri ekipe sastavljene od učenika 2. B, 3. Ak i 4. Ak razreda.

U travnju, domaćin je bila Tehnička škola Zagreb. Uz već spomenute škole, ovaj put je sudjelovala i Srednja škola Dugo Selo.

Našu školu su ovaj put predstavljale dvije ekipe sastavljene od učenika 2. B i 3. Ak razreda.

Za Marijine obroke ukupno je prikupljeno 386 €. Samo 22 € dovoljna su kako bi jedno dijete primalo obroke na mjestu obrazovanja tijekom cijele školske godine.

Još jednom se pokazalo da nije znanje znanje znati već je znanje znanje dati. A ovaj put su učenici dali znanje za djecu u potrebi kako bi i oni imali prilike znanje znati i dati.

Izvijestila: Iva Deković, prof.