Interliberska šetnja  s knjigama (2022.)

Interliberska šetnja  s knjigama (2022.)


I ove godine posjetili smo 44. Međunarodni sajam knjiga  INTERLIBER, najveći  nacionalni susret nakladnika, knjižara i autora s ljubiteljima knjige i budućim generacijama čitatelja. Ove godine naša grupa „Mladih čitatelja“ iz: 4. Ak, 4. Bk, 3. Ak, 2. b i 1. d razreda uživali su pretražujući i listajući naslove njihovih omiljenih autora i knjiga. Uz posjete štandovima nakladnika imali smo priliku susreti se sa živućim piscima, koji su i autori nekih lektirnih djela. Naši maturanti mogli su se  opskrbiti potrebnom literaturom za državnu maturu. Osim promocije knjiga i čitanja, Interliber se etablirao i u promociju znanja kroz različite radionice  i kvizove. Taj dan mogli smo se zabaviti i educirati u ugodnoj, kulturnoj i veseloj atmosferi, što je i bio  cilj našeg posjeta Interliberu.

Anđelka Ravlić, knjižničarka