Humanitarna akcija „OD SRCA SRCU“, napunimo Socijalni dućan

Humanitarna akcija „OD SRCA SRCU“, napunimo Socijalni dućan


I ove godine „odradili“ smo humanitarnu akciju „OD SRCA SRCU“ u kojoj kao i uvijek pokušavamo malo pripomoći našim sugrađanima u potrebi darivajući prehrambene namirnice.

Nositelji akcije bili su učenici 3.AK razreda

Izradili smo popis darivanja potrebnih namirnica po razredima. Akcija je trajala od 11. do 22. ožujka. Odaziv je bio odličan, svi su se uključili te prema svojim mogućnostima donosili namirnice. Da smo dobro organizirani i željni pomoći onima koji nemaju prikazuje i jedna od slikica gdje su učenici jednog razreda kupili veću količinu namirnica „iznajmili kolica“ te sa „Kvatrića“ pa do naše škole dogurali namirnice u naš Socijani dućan!

Svaki dan trajanja akcije u određeno vrijeme sjedili smo u sobi br.9, dežurali, bilježili i prikupljali darovano. 25. i 26. ožujka sve smo upakirali i pripremili za transport. Cijelu akciju smo popratili i putem priloženih fotografija.

Svima dajemo na znanje da smo uspjeli prikupiti 16 kutija punih namirnica za naše sugrađane, a to su 27.3. odvezli djelatnici Crvenog križa.

Hvala svim sudionicima humanitarne akcije „OD SRCA SRCU“

Ponosni smo i veseli, a da li može bolje pokazati će iduća školska godina!

Učenici 3.AK razreda