DRŽAVNO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA (2023.)

DRŽAVNO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA (2023.)


Učenik 4Ak razreda naše škole, Šimun Bulum, plasirao se na državno natjecanje iz engleskog jezika. Natjecanje se održalo od 19.4. do 21.4. u Vinkovcima,  gdje je Šimun bio u pratnji mentorice i profesorice engleskog jezika, Sandre Manestar. Tijekom tri dana natjecanja, usmeni i pismeni ispiti održavali su se u prostorijama OŠ Antun Gustav Matoš. Svečano otvaranje i zatvaranje natjecanja upriličeno je u kongresnoj dvorani hotela Slavonija. Osim samog natjecanja, učenici i mentori uživali su u zajedničkom druženju i razmjeni iskustava. Organiziran je i razgled grada Vinkovaca te vrlo zanimljiv i poučan posjet Gradskom muzeju. Iz Vinkovaca smo se vratili puni dojmova, a Šimun je osvojio odlično trinaesto mjesto. Čestitamo!

Sandra Manestar, prof.