Dojdi osmaš -2024.

Dojdi osmaš – 2024.


Grad Zagreb je dana 10.05.2024. po 18. put organizirao manifestaciju “Dojdi osmaš, Zagreb te zove!”, na Trgu Nikole Šubića Zrinskog (Park Zrinjevac) kako bi se učenici  8. razreda upoznali s brojnim gimnazijskim, strukovnim i umjetničkim programima 80- ak zagrebačkih srednjih škola.

Na manifestaciji je sudjelovala i Trgovačka škola Zagreb čiji su učenici – komercijalisti 4Bk razreda, Paola Glanjar i Klara Šifel te učenici prodavači 3.Ep razreda, Natalia Bednjanec i Patrik Opuhač zajedno s profesoricama Jadrankom Vinčić i Mirjanom Rubčić Fabris imali priliku upoznati zainteresirane učenike o radu i svakodnevnici učenika u našoj školi, kao i o našim redovnim, izbornim i fakultativnim programima te dodatnim obrazovnim i sportskim aktivnostima.

Dodatnoj promociji školi pridonio je i intervju učenika Patrika Opuhača za TV Mrežu.

Cijela manifestacija protekla je u duhu mladosti, pjesme i plesa te glazbeno scenskog nastupa zagrebačkih srednjoškolaca..

Svim budućim srednjoškolcima sreću je poželio i gradonačelnik Tomislav Tomašević.

Izvijestila: Jadranka Vinčić, prof.