TOOLS OF THE FUTURE

„ TOOLS OF THE FUTURE“


Tokić EXPO sajam

Dana 13.04.2024. godine učenici 3f don, 2 F, 4 Ak i 2 C don razreda posjetili su Tokić EXPO sajam čija je ovogodišnja tema bila „Tools of the future“.

Naša škola ima dugogodišnju uspješnu suradnju sa Tokić grupom na koju smo iznimno ponosni te smo se rado odazvali pozivu. Na samoj manifestaciji jedan od osnivača Tokića, gospodin Ilija Tokić  uručio je donaciju Našoj školi za opremanje škole koja će uvelike razveseliti učenike koji će ju koristiti.

Na sajmu učenici su mogli pregledati štandove Tokića ali i njihovih dobavljača, te su imali i organizirani zabavni sadržaj gdje se moglo vidjeti ali i probati električne motocikle, bicikle te trkaća vozila. Pripremljena je bila i fun zona s robotima, stolnim nogometom, 3D printerom, VR simulatorom i mnoštvom nagradnih igara.

U pratnji učenika bile su prof. Marina Pleša, prof. Mirjana Pavičić, prof. Snježana Čutura i prof. Ines Zavadlav Đulabić.