POSJET ZAGREBAČKOM ADVENTU (2022.)

U srijedu 14. prosinca 2022. su učenici razreda 3.Ak i 3.Bk u pratnji razrednica Gabrijele Čorković i Jadranke Vinčić posjetili zagrebački Advent.

Prateći pripremljenu aktivnost u aplikaciji Actionbound, učenici su obišli Gornji grad, natječući se u grupama. Naime, u spomenutoj aktivnosti su pratili pripremljenu i zadanu kartu, tražili zadane lokacije, odgovarali na kviz pitanja te slikali selfije na lokacijama.

Iako je u pitanju bilo svojevrsno natjecanje, svi su učenici pobjednici jer su obišli cijelu zadanu rutu te ih sve pohvaljujemo na suradnji!

Učenici ekipe Fritule su se na Trgu uspjeli uslikati s Djedom Božićnjakom te su dobili dodatnih 10 bodova te tako osvojili nagradu za prvo mjesto, proizvode Kraša.

Do iduće godine i slične aktivnosti, svima želimo sretan Božić!

Učenici 3.Ak i 3.Bk razreda, razrednice Gabrijela Čorković i Jadranka Vinčić