Posjet predavanju „Student Mobility: U. S. Perspective -(University of) Georgia on My Mind“ (2023.)

Posjet predavanju „Student Mobility: U. S. Perspective – (University of) Georgia on My Mind“ (2023.)

16. veljače 2023. je 6 učenika 3.Ak razreda u pratnji prof. Gabrijele Čorković posjetilo predavanje „(University of) Georgia on My Mind“ prof. Daniele Angeline Jelinčić, održano u multimedijalnoj dvorani Gradske knjižnice. Predavanje je održano u sklopu projekta Američkog kutka knjižnice Bogdan Ogrizović.

Učenici su saznali kako je prof. Jelinčić provela istraživački studij na sveučilištu u gradu Athens te o mnogim kulturološkim i obrazovnim razlikama između hrvatskog i američkog sustava, a obećali smo se kao razred vratiti na najavljeni drugi dio priče o životu u SAD-u.