Humanitarna akcija „OD SRCA SRCU“ (3.5.2021.)

Humanitarna akcija „OD SRCA SRCU“ (3.5.2021.)


U inat CORONA VIRUSU i ovoga puta organizirali smo humanitarnu akciju

„OD SRCA SRCU“.

Nositelji ove akcije bili su učenici 4. AK razreda i profesorica Vida Martinko.

Na žalost sudjelovali su samo 4. AK, 4. BK i 4. CK razred, obzirom da su ostali učenici nastavu slušali online. Tri tjedna pomicali smo datume početka „humanitarke“, ali CORONA nije popuštala. Akciju smo započeli 12.4. i završili 3.5.2021. Tri maturalna razreda, svi do jednog učenika donijeli su razne prehrambene namirnice, neki i više od jedne! Naravno i njihovi profesori su sudjelovali u akciji.

Srećom da su svi „četvrtaši“ na samom početku odmah sudjelovali jer pri kraju akcije 4. CK je otišao u samoizolaciju.

Dana 3.5.2021. godine, kao i uvijek do sada,  stigli su djelatnici Crvenog križa te svojim kombijem prevezli naše 4 pune kutije u Socijalni dućan, a mi smo bili veseli što smo barem malo pripomogli našim velikim i malim sugrađanima u potrebi.

Sigurni smo da će slijedeće školske godine „neki novi klinci“ nastaviti tradiciju i organizirati humanitarnu akciju „OD SRCA SRCU“

učenici 4. AK razreda