DAN ZAŠTITE POTROŠAČA

DAN ZAŠTITE POTROŠAČA


Dana 15.ožujka.2024. godine učenici 1.AK pod vodstvom prof. Uroić su obilježili Svjetski dan zaštite potrošača. Osmislili smo kviz kroz kojom su učenici učili o pravima i zaštiti potrošača. Učenici su skenirali QR kod i istražili web  stranicu .  Odgovarali su na pitanja postavljena u kvizu, ako su dali točan odgovor izvlačili su nagradni  broj . A nagrade su bile fora, slatke, zabavne i korisne. Dvanaest  učenika koji su znali točan odgovor na taj način su bili nagrađeni. Ali to nije sve, sudionici su bili  intervjuirani i dodijeljena im je  posebna zahvalnica za sudjelovanje.

Ovaj oblik rada na zadanoj temi te uključivanje svih učenika škole jako nam se svidio i sigurno ćemo to ponoviti sljedeće godine.

Sudjelovale su učenice :

 Roberta Cimkić, Viktorija Kardoš, Patricija Kukolj , Ida Vražić

 prof. B. Uroić.


Izdvojeni dojmovi učenika

Učenici 2b: Nikola Pavlić- „Dobro je, svidjelo mi se“

        Marija  Karadakić-„ Super je bilo, jako zabavni. Mislim da bi se trebalo napraviti češće“

Učenica 1b: Nika Kolarić-„ Bilo je fantastično i igrala bih svaki put“