POZIV ZA SLANJE PRIJAVA ZA ERASMUS+ MOBILNOST UČENIKA NA STRUČNU PRAKSU U MALAGU U SIJEČNJU 2025.

Trajanje: 26. 1. – 8. 2. 2025.

Nastavnici: 2 nastavnika u pratnji

Smještaj: Jiuan Gaitan Residence, četverokrevetne sobe

Financiranje: sredstva za putovanje, program, smještaj, prehrana, 2 cjelodnevna izleta i posjete u Malagi osigurani su iz Erasmus+ projekta.

Zainteresirani učenici trebaju poslati životopis napisan engleskim jezikom u Europass formatu, sa slikom, uz motivacijsko pismo, također na engleskom jeziku, na email adresu prof. Ivane Obradović –

ivana.obradovic2@skole.hr do 23. listopada 2024.

Učenici koji se prijavljuju ne smiju imati izrečene kazne ukora i opomene pred isključenje, te ne smiju imati više od 100 sati izostanaka.

Životopise šaljemo organizatoru stručne prakse zbog čega isti trebaju biti detaljni, s točnim podacima, te pravopisno točno napisani.