OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA

OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA


Obraćam vam se ovim putem kako bih vas pozdravio prije početka nove školske godine 2021./2022.

Prvi nastavni dan bit će organiziran na sljedeći način:

RASPORED ZA PRVI DAN NASTAVE 6. RUJNA 2021.

Prvi turnus 8:00-11:15 (odmor 9:30-9:45)

I. turnus

Voditeljica turnusa: Deković Iva, prof.

Učionica

Razred

Razrednik

54

2. Bdon

Jančec Tomislav, prof.

55

2. D

Kenđelić Zrinka, prof.

56

3. Bk

Sekić Danijela, prof.

57

3. Ak

Gašpar Ivana, prof.

58

1. Bk

Vidović Gorana, prof.

63

3. F

Vilček Kristina, prof.

61

1. Ak

Stopić Helena, prof.

35

2. C

Ilijašević Željka, prof.

36

2. A

Tonković Ivica, prof.

37

1. D

Nevistić Monika, prof.

38

1. C

Mioč Josipa, prof.

39

1. E

Čutura Snježana, prof.

8

3. E

Manestar Sandra, prof.

Drugi turnus 14:00-17:15 (odmor 15:30-15:45)

II. turnus

Voditeljica turnusa: Čorković Gabrijela, prof.

Učionica

Razred

Razrednik

54

3. C

Tomčić Marija, prof.

55

3. B

Šimanović Iva, prof.

56

4. Bk

Kučera-Terzić Vesna, prof.

57

4. Ak

Kesedžić Sanja, prof.

58

2. Bk

Globan Ivana, prof.

63

3. Ddo

Marinković Nikša, prof.

61

2. Ak

Čorković Gabrijela, prof.

35

1. Fdo

Pleša Marina, prof.

36

2. F

Marić Ivana, prof.

37

2. E

Vinčić Jadranka, prof.

38

1. B

Lazić Mirjana, prof.

39

1. A

Jurić Marija, prof.

8

3. A

Rukelj Josip, prof.

Prvi dan nastave 6. rujna 2021. svi učenici 2., 3. i 4. razreda dužni su razredniku/ici predati ispunjenu upisnicu koja se nalazi na mrežnoj stranici Trgovačke škole – poveznica.

Popis učenika prvih razreda po razrednim odjeljenjima bit će objavljen u petak 3. rujna 2021. godine na oglasnoj ploči u predvorju Škole. Svi učenici koji se upisuju temeljem prava ponavljanja razreda ili temeljem Rješenja Nastavničkog vijeća dužni su prvi dan nastave 6. rujna 2021. godine dostaviti razredniku/ici upisnicu, odnosno dokumente navedene u Rješenju Nastavničkog vijeća.

S obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju ulazak u školu moguć je isključivo sa zaštitnom maskom za lice. Cijelo vrijeme boravka u školi sve osobe u školi dužne su nositi zaštitnu masku za lice. U svakoj prostoriji nalazi se dozator s dezinficijensom za ruke te je ruke potrebno redovito dezinficirati. Jednako tako sve osobe koje borave u školi dužne su poštivati fizičku distancu.

Svaki dan prije dolaska u školu učenici moraju izmjeriti tjelesnu temperaturu te u dogovoru s roditeljima procijeniti svoje zdravstveno stanje. Ukoliko sumnjaju na bilo kakav oblik zdravstvenih problema, učenik/roditelj/staratelj treba putem e-maila obavijestiti razrednika/zamjenika razrednika o nedolasku u školu te se javlja svom obiteljskom liječniku.

Unutar školske zgrade zabranjeno je: unošenje i konzumacija duhanskih proizvoda, alkoholnih proizvoda i ostalih proizvoda koji štete ljudskom zdravlju. Učenici kod kojih se zateknu navedeni proizvodi bit će poslani kući uz prethodnu obavijest roditeljima te će razrednici poduzeti potrebne mjere sprječavanja takvog ponašanja.

Jednako tako, učenici koji ne žele nositi zaštitnu masku, mogu nositi zaštitni vizir, a ukoliko skidanjem maske i nekim drugim rizičnim oblikom ponašanja ugrožavaju sebe i druge ljude u okolini, bit će poslani kući uz prethodnu obavijest roditeljima.

Pred nama je izazovno vrijeme u kojem jedino odgovornim ponašanjem uz primjenu epidemioloških mjera HZJZ-a možemo osigurati ugodnu školsku svakodnevicu.

U Zagrebu, 2. 9. 2021.

RAVNATELJ ŠKOLE:

Darko Grgurić, prof.