MAGROS 2021.

Dana 6. 10. 2021. učenici 3. a/k i 3. b/k razreda, prisustvovali su ovogodišnjoj konferenciji za proizvođače i trgovce MAGROS 2021. u pratnji predmetnih nastavnika Tomislava Jančeca i  Dubravke Liebl.

Konferenciju je organizirala, kao i uvijek do sad, Suvremena trgovina i Hrvatska gospodarska komora dok su suorganizatori bili: Zaklada Konrad Adenauer, Njemačko-hrvatska industrijska i trgovinska komora.

Pokrovitelji ovogodišnje konferencije bili su: Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja, Hrvatska obrtnička komora, Hrvatski izvoznici, a organizacijsku podršku pružio je: Kraš Smart partner – Hamag-Bicro.

Ovogodišnja tema MAGROSA, bila je: Do uspjeha kroz promjene poslovnih modela

Kroz uvodna izlaganja i dva panela obrađene su slijedeće teme:

• Polarizacija potrošnje

• Promjene u potražnji

• Održivost u potražnji

• Odnos prema štednji

• Novi zahtjevi potrošača i promjene u ponašanju

• Novi uvjeti rada u maloprodaji

• e-trgovina

• Nove tehnologije traže drukčije pristupe

• Kako su se u tome snašli mali trgovci

Sve se događalo u vrlo lijepoj dvorani Auditorum – KRAŠ na adresi: Ravnice 48 u što ćete se i sami uvjeriti ako pogledate video u prilogu.

Dubravka Liebl, mag. oec. prof. savjetnik