Duplikat ili prijepis svjedodžbi

MOLBA … više …

Upute za izdavanje DUPLIKATA ili PRIJEPISA

  • Prethodno primljenu (izgubljenu) Svjedodžbu o završnom ispitu potrebno je poništiti u „Narodnim novinama“, (najbliže: Ulica kralja Držislava 14., Zagreb) (oglasom se poništavaju samo svjedodžbe o završnom ispitu tzv. Diplome)
    • razredne svjedodžbe – list nije potrebno oglašavati.

 

  • Vlastoručno na listu papira napisati zamolbu iz koje je vidljivo koji se dokument traži, za koju školsku godinu, navesti datum rođenja i imena roditelja, te po potrebi navesti djevojačko prezime i navesti broj telefona za kontakt.

 

  • Na žiro račun Trgovačke škole, Zagreb, Trg J. F. Kennedyja br. 4, uplatiti po jednoj svjedodžbi (prijepis ili duplikat) 100,00 kuna.

broj žiro računa je: Zagrebačka banka HR5723600001101330845

Poziv na broj odobrenja: OIB-4666

Odluka se odnosi i na OBRAZOVANJE ODRASLIH.

RAVNATELJ ŠKOLE

Darko Grgurić, prof.

You May Also Like