Statističko natjecanje 2021.

Statističko natjecanje 2021.


Već drugu godinu učenici Trgovačke škole Zagreb sudjeluju  na Statističkom natjecanju u organizaciji Državnog zavoda za statistiku. Natjecanjem se testira snalažljivost učenika u pretraživanju i razumijevanju raspoloživih statističkih podataka te poznavanje statističkih pojmova i izračuna. Jedna od najvećih vrijednosti ovog natjecanja je promicanje timskog rada i međusobne suradnje radi ostvarivanja zajedničkog cilja. Ove školske godine na natjecanju su sudjelovali naši ambasadori Europskog parlamenta koji su usavršili pretraživanje baze podataka Eurostat.  Pod mentorstvom: Božice Uroić, prof. savjetnik, Ane Špoljarić, prof. mentor, Kristine Vilček, prof. i Sanje Kesedžić, prof., u drugi krug državnog natjecanja plasirale su se naše četiri ekipe: Izvoz, Paritet, Akreditiv i Barter.

Želimo čestitati svim učenicima koji su sudjelovali  i poželjeti im sreću i uspjeha u daljnjem natjecanju.

Mentorice


Statističko natjecanje 2021. – rezultat prvi krug


You May Also Like