Školsko natjecanje – smjer: prodavač

Dana 2. 2. 2018. u Trgovačkoj školi Zagreb održalo se školsko natjecanje za smjer: prodavač.

Natjecanje je počelo u 13:00 sati. Natjecale su se učenice trećih razreda – prodavač: Gabriella Nikolla, Ružica Aščić, Ana Blek, Valentina Glasnović, Lana Đerđ, Kristina Crnoja i Lucija Berišić.

Zadatak je bio simulirati prodaju zadanog proizvoda.

Natjecale se  u 4 robne skupine:

A – prehrambeni proizvodi

C – proizvodi za njegu lica/tijela i kozmetika

E – elektrotehnički proizvodi

H – obuća i kožna galanterija

U komisiju za ocjenjivanje i donošenje rezultata bile su profesorice: Marija Jurić, Gordana Drmić, Mirjana Papuga, Katica Nakić, Mirjana Rubčić Fabris, Branka Uglešić, Tanja Šilović i Marija Radoš.

Mentori natjecateljica su profesori: Ana Špoljarić, Stjepan Brzak i Ivanka Spajić Jug.

Za nastavak natjecanja kvalificirale su se učenice:

1. Ana Blek i Lucija Berišić
  2. Kristina Crnoja
  3. Lana Đerđ

Cilj natjecanja  bio je poticati učenike/ce i njihove profesore/ice u prenošenju, stjecanju i prezentaciji znanja, vještina i sposobnosti radi promicanja zanimanja i unapređivanja  odgojno-obrazovnog rada u samoj struci, razvijati kreativnost, kritičko mišljenje i natjecateljski duh.

Natjecanje je završilo u 16:15. Čestitamo učenicima koji su pristupili natjecanju.

Zahvaljujemo svim sudionicima ovoga natjecanja.

Gabrijela Kolić 3.Bk

Lorena Kruezi 3.Ak

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.