Posjet Interliberu – 2018.

U petak 16. studenoga 2018. među mnogobrojnim posjetiteljima Interlibera bili su i učenici 2. Ak i 2. Bk razreda naše škole. U pratnji profesorica Deković i Mioč razgledavali su raznovrsnu i bogatu ponudu 41. međunarodnog  sajma knjiga i učila. Okupivši više od 300 izlagača koji su ponudili domaća i inozemna izdanja, i ovogodišnji je Interliber, na već tradicionalnoj lokaciji Zagrebačkog velesajma,  svojom ponudom i atmosferom potvrdio titulu „najomiljenijeg sajma za sve generacije“.

Interliber je i ove godine privukao veliki broj posjetitelja te još jednom dokazao zašto svojim značenjem nadilazi nacionalne okvire i dobiva sve veći međunarodni značaj. Bez obzira na sve manje zainteresiranih za čitanje, zahvaljujući Interliberu, knjiga je u dane održavanja sajma zasjala punim sjajem, baš onakvim kakav i zaslužuje.

Josipa Mioč, prof.

You May Also Like