Gradski ured za obrazovanje zaprimio je obavijest Školskog sportskog saveza Grada Zagreba koji tijekom ljetnog odmora učenika organizira program „Odmorko ljeto 2021“.
Učenici će u okviru programa moći slobodno plivati na bazenima Iver, Utrina, Svetice, Jelkovec, ŠRC Šalata i PVC Mladost. Osim plivališta Savez je pripremio i igraonice: atletike, sportova s diskom, boćanja, mačevanja, ragbija, triatlona, odbojke na pijesku, rukometa na pijesku, plesova, raftinga, kajak kanua, squasha, taekwondoa, kuglanja, bowlinga, tenisa, streljaštva te upoznavanja sa tajnama Medvednice.
Također u sklopu programa „Odmorko ljeto 2021“ organizirat će se dva turnira u odbojci na pijesku i futsalu.
Ekipu mogu činiti učenici iz različitih škola. Prijavni list za turnire možete pronaći ovdje.
U sklopu Programa „Odmorko ljeto 2021.“ provodi se i Program Hrvatskog školskog sportskog saveza: “SPORTSKI PRAZNICI”. U Gradu Zagrebu provoditi će se na četiri lokacije: OŠ MARINA DRŽIĆA, OŠ MALEŠNICA, OŠ JELKOVEC i OŠ ODRA. Učenici koji sudjeluju mogu biti iz različitih škola.