OBAVIJEST ZA UČENIKE, PROFESORE I RODITELJE

OBAVIJEST ZA UČENIKE, PROFESORE I RODITELJE

U četvrtak 18. travnja 2019. godine počinju proljetni praznici za učenike, koji završavaju u petak 26. travnja 2019. godine. Redovita nastava počinje u ponedjeljak, 29. travnja 2018. godine, prema sljedećem rasporedu:

1. smjena – voditeljica – Iva Deković, prof. – prijepodnevna smjena

2. smjena – voditelj – Tomislav Jančec, prof. – poslijepodnevna smjena

Tijekom proljetnih praznika za učenike učenici će moći koristiti usluge školske knjižnice, informatičkog kabineta, dvorane za TZK, konzultacija, dopunske i dodatne nastave prema rasporedu koji će biti objavljen do srijede 17. travnja 2019. godine na web stranici Trgovačke škole u Zagrebu:

www.trgovacka-skola.hr

Sretan Uskrs svim učenicima, roditeljima i djelatnicima Trgovačke škole

You May Also Like