OBAVIJEST ZA SVE RODITELJE

OBAVIJEST ZA SVE RODITELJE

Tribina „Tajne dobre komunikacije između roditelja i djece“ održat će se
u ponedjeljak, 16. ožujka 2020., s početkom u 18 sati u Centru za mlade, Heinzelova ulica 62a.

Uspješna komunikacija temelj je poslovnih, prijateljskih i obiteljskih odnosa pa tako i roditeljstva. Uspješno roditeljstvo, između ostalog, podrazumijeva i kvalitetnu komunikaciju između odraslih i djeteta. Kroz komunikaciju s roditeljima dijete postupno gradi sliku svijeta, odnosa u svojoj obitelji, ali i sebe kao osobe. Na tribini će biti prezentirani savjeti za uspješnu komunikaciju s adolescentima te pregled vještina verbalne i neverbalne komunikacije potrebnih za dobre odnose. Tribina je namijenjena roditeljima, a organizira je Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“ u suradnji s Gradskim uredom za zdravstvo i Gradskim uredom za obrazovanje Grada Zagreba. Tribinu će voditi mr. Snježana Šalamon, dipl. socijalna radnica.

You May Also Like