OBAVIJEST UČENICIMA, RODITELJIMA I PROFESORIMA BOŽIĆNA HUMANITARNA AKCIJA

OBAVIJEST UČENICIMA, RODITELJIMA I PROFESORIMA

BOŽIĆNA HUMANITARNA AKCIJA

U predblagdansko vrijeme, u trajanju od 4. do 16. prosinca 2019. godine u predvorju Trgovačke škole održavat će se humanitarno – prodajna akcija.

Akcija je humanitarnog karaktera i novac će biti namijenjen za poklon bonove učenicima Trgovačke škole u Zagrebu slabijeg imovinskog stanja (učenicima u potrebi).

Tijekom akcije prodavat će se proizvodi koje su izradili učenici Trgovačke škole s profesoricom Marijom Jandrijević Puntar u okviru predmeta Aranžiranje i estetsko oblikovanje.

Akcija će se održavati u gore navedenim datumima svakog radnog dana u trajanju od 9.00 do 13.00 sati.

Po završetku akcije, izvješće o provedenim aktivnostima bit će objavljeno na mrežnoj stranici Trgovačke škole.

Unaprijed zahvaljujemo svim učenicima, roditeljima i zaposlenicima škole na sudjelovanju i iskazanoj dobroj volji.

RAVNATELJ ŠKOLE

Darko Grgurić, prof.