Obavijest iz školske knjižnice -19. ožujka 2020.

Obavijest iz školske knjižnice -19. ožujka 2020.

Poštovani korisnici usluga školske knjižnice, kolegice i kolege profesori, dragi učenici i roditelji!

S obzirom na novonastalu situaciju i nemogućnost davanja usluga školske knjižnice izravnim kontaktom s korisnicima, šaljemo vam obavijest da usluge školske knjižnici, ukoliko budu izvedive, možete dobiti na sljedeći način:

  1. Preko e-mail adrese knjižničara možete nam iskazati svoje potrebe koje ćemo pokušati riješiti online: npr. potrebne adrese web stranica izdavačkih kuća, prijedlog literature za završne ispite, gdje i kako je pronaći online, popisi literature za završni ispit, upute kako raditi završnu radnju, e-lektire, pomoć i savjete različitih oblika koje vam može dati školski knjižničar …

Sve što mislimo i možemo napraviti kako bismo poboljšali odvijanje nastavne na daljinu, napravit ćemo za vas.

Vaše upite možete slati na E-mail  adrese školskih knjižničara prof. A. Ravlić i prof. K. Sante

andjelka.ravlic@inet.hr

kristian.santo@outlook.com

Vjerujemo kako ćemo se uskoro vidjeti u  našoj školi!

S poštovanjem!

You May Also Like