O B A V I J E S T – 18. prosinca 2017.

  • 22. prosinca 2017. godine (petak) zadnji je nastavni dan u prvom obrazovnom razdoblju u šk. god. 2017./2018. Toga dana nastava će se odvijati prema redovitom rasporedu sati. Zbog sjednice Nastavničkog vijeća neće se održati sedmi odnosno nulti sat.

 

  • Izvješća o uspjehu i vladanju na kraju prvog obrazovnog razdoblja razrednici će podijeliti učenicima u prvom tjednu nastave u drugom obrazovnom razdoblju (15. – 19. siječnja 2018. godine). Potpisana izvješća od strane roditelja razrednicima će vratiti roditelji na prvom roditeljskom sastanku koji će biti održan na početku drugog obrazovnog razdoblja, najkasnije do sredine veljače 2018. godine.

 

  • Početkom drugog obrazovnog razdoblja održat će se školska natjecanja iz strukovne grupe predmeta, te se zainteresirani učenici oba smjera mogu javiti predmetnim profesorima strukovnih predmeta radi realizacije istih.

 

  • Ovim putem želim zahvaliti svim učenicima, članovima njihovih obitelji te svim zaposlenicima Trgovačke škole u Zagrebu koji su  sudjelovali u humanitarnim akcijama tijekom prvog obrazovnog razdoblja tijekom šk. god. 2017./2018.

 

  •  Drugo obrazovno razdoblje počinje u ponedjeljak 15. siječnja 2018. godine i to:
  1. turnus (voditeljica Vida Martinko) – poslijepodnevna smjena
  2. turnus (voditelj Nikša Marinković) – prijepodnevna smjena

 

  • Aktivnosti koje će se odvijati tijekom zimskih praznika u Školi bit će objavljene na web stranici Škole dana 22. prosinca 2017.

 

  • Učenicima, njihovim roditeljima i svim zaposlenicima Trgovačke škole u Zagrebu želim sve najbolje povodom predstojećih blagdana.

 

RAVNATELJ ŠKOLE

Darko Grgurić, prof.

You May Also Like

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.