NATJECANJA IZ STRANIH JEZIKA U OŽUJKU 2021.

NATJECANJA IZ STRANIH JEZIKA U OŽUJKU 2021.


Ožujak je bio uzbudljiv za izvrsne učenike stranih jezika u našoj školi.

Tako je 24. ožujka učenik Šimun Bulum (2.Ak) pod mentorstvom Sandre Manestar, prof. sudjelovao na županijskom natjecanju iz engleskog jezika te ostvario zaista dobro 13. mjesto u konkurenciji drugih razreda srednjih strukovnih škola čime su našu školu uvrstili u prvih 10 zagrebačkih strukovnih škola prema rezultatu u kategorijama 2B i 4B.

Zatim, 31. ožujka su učenice Marta Marija Čičak (3.Ak) pod mentorstvom Vedrane Moslavac, prof. i Ivana Smok (4.Ck) pod mentorstvom Gabrijele Čorković, prof. sudjelovale u međunarodnom natjecanju stranih jezika “International Online Competition of Foreign Languages and Teacher Conference” u organizaciji Kaunas Technical Vocational Education Centre. Na ovom natjecanju su svoje znanje engleskoga, njemačkoga i ruskoga jezika testirali učenici iz Litve, Njemačke, Hrvatske, Češke, Bosne i Hercegovine i Italije, a naša Marta je ostvarila 2. mjesto u kategoriji njemačkoga jezika.

Čestitamo našim učenicima i veselimo se budućim izvrsnim rezultatima!

Izvijestila: Gabrijela Ćorković, prof.

You May Also Like