Manifestacija „Hrvatska volontira 2019.“

Manifestacija „Hrvatska volontira 2019.“

Manifestacija Hrvatska volontira održava se već devetu godinu za redom. I ove godine od 22. do 25. svibnja naša škola sudjelovala je u ovoj manifestaciji kojom smo željeli dati i svoj doprinos za gradnju boljega društva.

Zbog vanjski radova na uređenju naše škole, ovogodišnja manifestacija održavala se unutar škole. Ove godine manifestaciju smo proveli uređujući prostor školske knjižnice i prostor za smještaj udžbenika.

Učenici: 3.Ck, 2.Ck, 2. Ak i 3.Bk razreda odazvali su se manifestaciji. U dva su dana po nekoliko sati dnevno uređivali prostor za smještaj udžbenika, brojili i slagali vraćene udžbenike kako bismo omogućili da svi učenici dobiju ravnomjeran broj novih i starih udžbenika sljedeće školske godine. Uređivali su i prostor školske knjižnice, slagali knjige i radili inventarizaciju časopisa, umatali knjige i tako pokazali da volontiranjem zajedno gradimo bolju i snažniju zajednicu, i da su sve pozitivne promjene prema humanizmu i održivom razvoju zadaća svih nas.

Hvala učenicima i organizatorima, pokazali smo da zajednički možemo više i bolje.

You May Also Like