Ljepota i humanost adventskih i božićnih susreta

Treću godinu zaredom traje druženje i humanitarna akcija prikupljanja osobnih potrepština za štićenike u Kući svetog  Josipa, koju vode sestre karmelićanke.

3.B razred, s razrednicom prof. Božicom Uroić, ovu humanitarnu akciju realizira u vrijeme adventa, u prvoj polovini prosinca. I ove godine prikupili su puno osobnih potrepština za štićenike ove Kuće, i uz susrete i druženje, boravili u domu sa štićenicima i časnim sestrama karmelićankama.

Koliko je ovo humana i ljudska gesta, ne treba komentirati. Treba zahvaliti prof. Uroić, krasnim učenicima 3.B i zaželjeti, da u Trgovačkoj školi, a i šire, bude još ovakvih humanitarnih akcija i iskazivanja razumijevanja za potrebe drugih.  Hvala im!

amicus

You May Also Like

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.