INTERLIBER 2019.

Već tradicionalni 42. međunarodni sajam knjiga, poznat pod nazivom Interliber, koji se održavao na dobro znanoj adresi Zagrebačkog velesajma, oborio je rekorde po broju posjetitelja i izlagača.

Među mnogobrojnim posjetiteljima sajma bili su i učenici 1. B i 1. F razreda naše škole, za koje je posjet organiziran u okviru terenske nastave. U pratnji profesorica Jakić, Pleša i Radoš razgledavali su bogatu i raznovrsnu ponudu knjiga, časopisa, udžbenika itd., kojom se predstavilo 330 izlagača iz Hrvatske i 13 zemalja svijeta.

Osim zanimljivih i poučnih knjiga, Interliber svake godine obogaćuje svoju ponudu, pa su tako i ove godine dio programa bile, od publike hvaljene, korisne radionice te edukativna predavanja koja su privukla dodatni broj znatiželjnih posjetitelja.

Učenici naše škole bili su oduševljeni posjetom ovogodišnjem Interliberu te se nadamo da će i sljedeće generacije pokazati interes za posjet istom.

Knjiga je u dane održavanja sajma zasjala punim sjajem, baš onakvim kakav i zaslužuje.

Marija Radoš, prof.