HUMANITARA AKCIJA „OD SRCA SRCU“, NAPUNIMO SOCIJALNI DUĆAN

HUMANITARA AKCIJA „OD SRCA SRCU“, NAPUNIMO SOCIJALNI DUĆAN

Po drugi put u ovoj godini smo sa zadovoljstvom u našoj školi proveli nama već poznatu humanitarnu akciju „OD SRCA SRCU“, napunimo Socijalni dućan.

Glavni organizator ove akcije je bio 4.BK razred pod vodstvom prof. Vide Martinko.

Akcija se bazirala na nabavci određenih prehrambenih namirnica i higijenskih potrepština te se istoj odazvala cijela škola. Akcijom je prikupljena znatna količina  navednih potrepština koje su sortirane i upakirane u ukupno 10 kartonskih kutija. Dana 11.12.2019. djelatnici Crvenog križa preuzeli su kutije i prevezli ih u Socijalni dućan.

Ovim se putem zahvaljujemo svim učenicima i njihovim roditeljima kao i svim ostalim djelatnicima škole koji su sudjelovali u realizaciji ove hvale vrijedne akcije te se nadamo se da smo ovom skromnom akcijom barem malo pomogli i uljepšali nadolazeće praznike našim dragim sugrađanima slabijeg imovinskog stanja.

You May Also Like