ADVENT U ŠKOLI

Proslavili smo advent u našoj školi!!!

„Čitateljski klub“ naše škole i prof. Anđelka Ravlić priredili su poseban doživljaj adventa u našoj školi.
Odjevene u prikladnu odjeću predbožićnog vremena, djevojke su obišle zbornicu i neke razrede i prezentirale prigodan program.
Uz recitiranje poznatih stihova hrvatskih autora o Božiću, pjevali smo božićne pjesme, svirali poznate svjetske božićne skladbe, napravili predivan božićni ugođaj u školi. Na kraju smo i podijelili brižno upakirane poklone.
Zaista je bilo čarobno. Kažu profesori, a i učenici, kako im je ovo, u zadnjih nekoliko godina, najdraži i najljepši advent u školi.
Sljedeće godine bit će još ljepši, obećavamo.
Anđelka Ravlić i  djevojke iz  „Čitateljskog kluba“ naše škole: Adrijana, Marijana, Tea, Lucija, Manuela i Lana  (ostale su bile bolesne….)

Ostale slike klikni